Informace o nás

Jsme zájmový kroužek zaměřený na hasičskou a turistickou tématiku.

Naším cílem je naučit děti samostatnosti v přírodě, základy pohybu v kolektivu, základní dovednosti mladého hasiče a v neposlední řadě se postarat o zábavu.

V minulosti jsme již navštívili např. kojetínskou louku, sedlec, lázně libverda a okolí, lovecká chata, řopík, chata APKO a mnoho hasičských akcí. Většinu těchto míst navštěvujeme i nadále.
V případě stanování na kojetínské louce či sedleci děti zažijí přespání v noci v přírodě (i v podsadových stanech), noční hlídky, různé stesky a samotné poznání a pohybování se v přírodě - to vše pod dohledem zkušených vedoucích.
Při kratších prázdninách či akcích navštěvujeme aquapark, blízká místa kadaně a pořádáme nejrůznější hry v klubovně.

Do budoucnosti hodláme výše zmíněná místa stále využívat a plánujeme návštěvy dalších, jako např.: rekreační chata.

Scházíme se každou středu od 15:00 do 17:00 hodin v klubovně kadaňské hasičské stanice, která sídli na adrese:
Sokolovská 448, Kadaň

Pokud máte zájem se mezi nás přidat, nebo se jen přijít podívat, můžete kdykoli v průběhu schůzky nebo nás KONTAKTUJTE.

Mladý Hasič Kadaň